Kdo vlastně jsme?


Airsoft a military, přátelství, velký smysl pro humor i smysl pro čest a hrdost a to vše s příměsí reenactmentu reálných PMC jednotek...

To a mnohem více jsme my - Black Wolves.

Ve své činnosti se zaměřujeme na napodobování reálných PMC jednotek. A rozhodně nechceme být jen parta, co si občas chodí zastřílet do lesa nebo na hřistě. Chceme schopnou a disciplinovanou jednotku, která se nebojí výzvy. A i když napodobujeme reálné jednotky, velmi si potrpíme na vlastní originalitu, takže děláme mnohé věci po svém. A že nám to jde, to se nám neustále potvrzuje.

Výzbroj a výstroj

Podobně, jak to funguje o většiny reálných PMC jednotek máme ve vybavení i my nastavenou určitou svobodu s ohledem na individuální potřeby a preference každého z nás. Dodržujeme však jednotný vzhled celé jednotky a některá výstroj je u nás naopak povinná. Tato svoboda je největší ve výzbroji a každý z nás operuje se zbraní, která mu vyhovuje nejvíce. Jako maskovací vzor jsme zvolili Multicam, máme však také možnost využít u určitých částí vybavení i další maskovací vzory (Woodland, MC Tropic).

Akce a cvičení

Cvičení organizujeme převážně jednodenní (většinou neděle). Zaměřujeme se na praktický nácvik taktiky, zvládnutí zbraně a mnoho dalšího a cvičení dále obohacujeme i o věci, které v běžném airsoftu nemají využití tolik jako v ostré akci. Zvýšenou pozornost věnujeme na cvičeních nováčkům a dokážeme si zaučit i naprostého začátečníka. Krom jednodenních cvičení máme v plánu i pravidelné vícedenní cvičení. Akce preferujeme se scénářem, dobrou organizací a s větší účastí, ale rádi vyrazíme i na menší komorní, ale něčím zajímavou akci. Nebráníme se ani ne zcela military akcím typu postapo.